ALAPSZABÁLYUNK

A ‘Bakonyalja-Kisalföld kapuja’ Vidékfejlesztési Egyesület 2008. június 13-án Kisbéren, a Városháza épületében tartotta alakuló közgyűlését, melyen az alábbi címre kattintva olvasható, az Irányító Hatóság útmutatása és a vonatkozó jogszabályok szerint készített alapszabály került egyhangú elfogadásra.

ALAPSZABÁLY – ‘Bakonyalja-Kisalföld kapuja’ Vidékfejlesztési Egyesület

A bíróság 2008. július 11-én jegyezte be egyesületünket Pk.60.036/2008/8. számú bejegyző végzésével. Az egyesület nyilvántartásba vételi száma: 1694.

Az 54/2011. (VI. 10.) VM rendelet – a LEADER Helyi Akciócsoportok (LEADER HACS) működéséről – értelmében 2011. július 11-i közgyűlésünkön néhány ponton módosítottuk alapszabályunkat, melyet az alábbi linkre kattintva olvashatnak el.

MÓDOSÍTOTT ALAPSZABÁLY – ‘Bakonyalja-Kisalföld kapuja’ Vidékfejlesztési Egyesület